Reklama

Reklama wewnętrzna

Chcielibyśmy przedstawić Państwu naszą nową usługę, która będzie polegała na reklamie w naszych busach na monitorach reklamowych.

System reklamy w busach jest innowacyjną formą przekazu, która pozwala na precyzyjne i skuteczne dotarcie do potencjalnego klienta.

Przekaz odbywa się na ekranach LCD TFT o przekątnej 19 cali, które zamontowane są  w miejscu najbardziej wyeksponowanym dla pasażera.

Monitory zamontowane są busach, które regularnie kursują na liniach komunikacyjnych Lubin – Prochowice – Środa Śląska -  Wrocław,    

Kąty Wrocławskie – Wrocław i Środa Śląska – Kąty Wrocławskie.

Komunikacją podmiejską przemieszcza się bardzo zróżnicowana grupa społeczeństwa. Nasi pasażerowie to głównie studenci, osoby pracujące, uczniowie szkół podstawowych i ponadpodstawowych.

Spoty reklamowe tworzą program sekwencyjny o długości  15 minut. Standardowo jeden spot reklamowy trwa 15 sekund. Program emitowany   jest w każdym busie średnio 12 godzin na dobę. Plansza z logo i ofertą Państwa firmy jak i dane teleadresowe lub krótka prezentacja i to wszystko możemy zaprezentować na naszych monitorach. Prezentację możecie Państwo wykonać we własnym zakresie lub my wykonamy ją dla Państwa.

Oferujemy również reklamę zewnętrzną w postaci oklejenia dwóch boków autobusu.

Reklama zewnętrzna

Reklama na pojazdach komunikacji międzymiastowej to najbardziej popularna forma reklamy wśród naszych Klientów. Do jej zalet należą niewątpliwie: mobilność - zapewniająca dotarcie z informacją do różnych miast oraz wysoki stopień postrzegania - widoczna, wyraźna i zwracająca uwagę zarówno pasażerów jak i przechodniów.

Oferujemy możliwość oklejenia dwóch boków naszych autobusów.

Jeśli będziecie Państwo zainteresowani naszą ofertą zapraszam do skontaktowania się z nami. Telefon kontaktowy: 604 612 215,  660 235 495 lub 76 844 47 20, mail: biuro@tarnowscy.pl